Reklama na vozidlech Taxi

 Možnost pronájmu volných reklamních ploch na Našich vozidlech

  

    Vyberte si z produktů které Vám nabízíme :      

 Window panely

 Side Window panely  

 Mudguard panely  

 Hlavové opěrky

 

Připravili jsme široký rozsah produktů v oblasti taxi reklamy, ať už jde o krátkodobou kampaň na podporu nového produktu nebo o dlouhodobou strategii posilující pozici značky. Pracujeme s okenní homologovanou fólií, používanou v případě reklamy na okenních panelech.

    

Lze samozřejmě použít jen jednu variantu či skloubit nabízené produkty tak,
aby byla co nejlépe zahájena Vaše mediální a reklamní kampaň.

 Důvody proč zrovna reklama na vozidlech Taxi

Nabízíme využití ploch na vozidlech Taxi, které se denně pohybují c centru měst Mostu , Litvínova a v jejich širokém okolí.
Každé z vozidel najede měsíčně 3000  -  6000 Km

 

  1. Díky nenáročné realizaci, instalaci a odstranění Vašich reklam dává možnost naprosto přesného naplánování a trvání reklamní kampaně od několika týdnů až po 1 rok.

  2. Vozidla taxi přibližně 95% své životnosti stráví v ulicích měst a reklamní panel na nich umístěný zaujímá pozornost jak chodců, tak i ostatních řidičů.

  3. Řidiči taxi se zdržují se svými vozy vždy na frekventovaných místech, kde je vysoká koncentrace lidí - Vašich potencionálních zákazníků. Na rozdíl např. od tramvají, na kterých se též vyskytují reklamní poutače, vozy taxi jezdí celým městem a ne jenom po své jediné vytýčené trase.

  4. Díky kampani ušité Vám na míru osloví taxi reklama i velmi úzké spektrum cílových zákazníků, jelikož se vozy taxi vyskytují na určitých místech v určitém čase (centrum města, letiště či fungují v noci) nabízí se Vám zcela nové možnosti. Výhodně lze opravdu přesně zasáhnout takové zákazníky, jako jsou např: obchodní cestující, management, skupiny s vyššími příjmy, turisti či mládež.

  5. Taxi reklama pojme nejnižší náklady mezi hlavními médii, poskytujícími reklamní služby.

  6. Maximalizuje garanci penetrace trhu.

  7. Taxi reklama je vidět 24 hodin denně, 365 dní v roce.

 Nabídka kampaně ušité Vám přesně na míru, cíleně a s naprostou přesností zásahu cílové skupiny zákazníků a navíc výrazná podpora efektivního využití vynaložených prostředků - TO JE TAXI REKLAMA.

  

Taxi reklama

Taxi reklama patří mezi bezkonkurenční komunikační nástroj. Každý, kdo jen na chvilku odejde z domova či zaměstnání, může být vystaven Vaší reklamě na každodenní bázi.


Nabídkou našich produktů taxi reklamy reagujeme na existující poptávku po nových a netradičních médiích. V západní Evropě a USA je taxi reklama velmi zajímavou a hlavně oblíbenou součástí kampaní renomovaných světových společností.
Vizuální zpracování pohybujících se vozidel zaujme na ulicích širokou pozornost veřejnosti, kterou si Váš produkt či služba zákonitě zaslouží.

 
Jde o unikátní a hodnotnou investici, která umísťuje sdělení na dynamičtějších místech, než kdykoliv předtím a dokáže oslovit tisíce potencionálních zákazníků, na rozdíl od tzv. billboardových poutačů.

   

 

 Taxi služba, Taxi Litvínov, Taxi Most, Taxi Osek,

Taxi Mostecko, kontakt na taxi, Taxík Litvínov, Taxík Most

Taxi služba Litvínov, Most a okolí. Taxi služba non stop 24 hod. Levné taxi, Autodoprava rychle a spolehlivě.